Pielęgnacja komplementarna, to pielęgnacja najskuteczniejsza.

Pierwszy produkt, jaki wypuściłyśmy na rynek to linia szamponów Capillus. Wyróżnia je przede wszystkim precyzyjna kompozycja substancji aktywnych, które z jednej strony zapewniają skuteczność działania, ale równolegle są wolne od szkodliwej chemii. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy wartościowej pielęgnacji włosów i skóry głowy z różnymi problemami i o różnej charakterystyce.

Najskuteczniejsza jest pielęgnacja komplementarna, czyli całościowa. Dlatego też stworzona przez nas linia szamponów uzupełniona została o sześć rodzajów odżywek: do włosów blond, kręconych, cienkich, suchych, farbowanych, a także stymulująca. Wyróżnia je przede wszystkim innowacyjna formuła. Są hipoalergiczne, pozbawione sylikonów, parabenów, SLS, SLES, Metyloizotiazolinonu i Phenoxyethanolu. Stworzony przez nas produkt ma nie tylko wyjątkowy skład, ale także sposób podania. Butelki wyposażone są w specjalne pompki, dzięki którym formuła nie ma kontaktu z metalem.

Dobrze dobrany szampon i odżywka umożliwiają skuteczną pielęgnację, która przyczyni się do wyeliminowania problemu i do znacznej poprawy jakości włosów, a co za tym idzie ich wyglądu. To jest właśnie nasz cel. BasicLab – Twoja Podstawa Pielęgnacji.

Podobne