Pielęgnacja komplementarna, to pielęgnacja najskuteczniejsza.

Pierwszy produkt, jaki wypuściłyśmy na rynek to linia szamponów Capillus. Wyróżnia je przede wszystkim precyzyjna kompozycja substancji aktywnych, które z jednej strony zapewniają skuteczność działania, ale równolegle są wolne od szkodliwej chemii. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy wartościowej pielęgnacji włosów i skóry głowy z różnymi problemami i o różnej charakterystyce.

Najskuteczniejsza jest pielęgnacja komplementarna, czyli całościowa. Dlatego też stworzona przez nas linia szamponów uzupełniona została o sześć rodzajów odżywek: do włosów blond, kręconych, cienkich, suchych, farbowanych, a także stymulująca. Wyróżnia je przede wszystkim innowacyjna formuła, która została stworzona, aby zminimalizować wystąpienie reakcji alergicznych. Stworzony przez nas produkt ma nie tylko wyjątkowy skład, ale także sposób podania. Butelki wyposażone są w specjalne pompki, dzięki którym formuła nie ma kontaktu z metalem.

Dobrze dobrany szampon i odżywka umożliwiają skuteczną pielęgnację, która przyczyni się do wyeliminowania problemu i do znacznej poprawy jakości włosów, a co za tym idzie ich wyglądu. To jest właśnie nasz cel. BasicLab – Twoja Podstawa Pielęgnacji.

Podobne