Chwalimy się

BasicLab Dermocosmetics został wyróżniony w plebiscycie Złota Siódemka branży kosmetycznej 2018

Chwalimy się 🙂 BasicLab Dermocosmetics został wyróżniony w plebiscycie Złota Siódemka branży kosmetycznej 2018. Bardzo się cieszymy i bardzo dziękujemy!

Posted by BasicLab on Thursday, June 21, 2018

BasicLab Dermocosmetics został wyróżniony w plebiscycie Złota Siódemka branży kosmetycznej 2018. Bardzo się cieszymy i bardzo dziękujemy!
Czytaj dalej

Pielęgnacja komplementarna, to pielęgnacja najskuteczniejsza.

Pierwszy produkt, jaki wypuściłyśmy na rynek to linia szamponów Capillus. Wyróżnia je przede wszystkim precyzyjna kompozycja substancji aktywnych, które z jednej strony zapewniają skuteczność działania, ale równolegle są wolne od szkodliwej chemii. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy wartościowej pielęgnacji włosów i skóry głowy z różnymi problemami i o różnej charakterystyce.

Najskuteczniejsza jest pielęgnacja komplementarna, czyli całościowa. Dlatego też stworzona przez nas linia szamponów uzupełniona została o sześć rodzajów odżywek: do włosów blond, kręconych, cienkich, suchych, farbowanych, a także stymulująca. Wyróżnia je przede wszystkim innowacyjna formuła, która została stworzona, aby zminimalizować wystąpienie reakcji alergicznych. Stworzony przez nas produkt ma nie tylko wyjątkowy skład, ale także sposób podania. Butelki wyposażone są w specjalne pompki, dzięki którym formuła nie ma kontaktu z metalem.

Dobrze dobrany szampon i odżywka umożliwiają skuteczną pielęgnację, która przyczyni się do wyeliminowania problemu i do znacznej poprawy jakości włosów, a co za tym idzie ich wyglądu. To jest właśnie nasz cel. BasicLab – Twoja Podstawa Pielęgnacji.

Czytaj dalej

Social media, aby być bliżej Ciebie

Stworzyłyśmy markę BasicLab z myślą o dermokosmetykach, które łączą naturę z wysoko zaawansowaną technologią. W dążeniu do zdrowia i piękna wykorzystujemy wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Priorytetem jest dla nas skuteczność działania naszych produktów, a jednocześnie ograniczenie do niezbędnego minimum chemii w nich zawartej. Dlatego nie posiadają one parabenów, SLS, SLES, Metyloizotiazolinonu i Phenoxyethanolu. Podstawą dla BasicLab jest po prostu dzielenie się tym, co najlepsze.

 

Nie mniej ważne są dla nas relacje z Tobą. Założyłyśmy zatem profile na platformie Facebook i Instagram, na których codziennie dzielimy się dawką informacji o produktach, radami, jak najlepiej z nich korzystać, ale też jak lepiej dbać o siebie i swoje ciało. Od czasu do czasu robimy też różne akcje niespodzianki 😉 Nie może Ciebie tam zabraknąć. Polub nas, tak jak polubiłaś nasz produkt.
Facebook: facebook.com/basiclabdermo
Instagram: instagram.com/basiclabdermocosmetics
Czytaj dalej