Gama BasicLab MICELLIS

BasicLab Micellis to wysoko wyspecjalizowana  gama płynów micelarnych oraz fizjologicznych żeli do oczyszczania twarzy. Priorytetem gamy jest skuteczny demakijaż i pielęgnacja każdego rodzaju skóry. Gama doskonale definiuje markę, korzystająć z rozwiazań technologicznych a także uznanych składników aktywnych pochodzenia naturalnego.
SPRAWDZONE FORMUŁY
Bez parabenów, SLS, SLES, Metyloizotiazolinonu, Phenoxyethanolu
Hipoalergiczne – odpowiednie dla skóry wrażliwej
 Płyny micelarne dedykowane są skórze wrażliwej dlatego zostały pozbawione zapachów. Lekkie i nieinwazyjne formuły, precyzyjnie demakijażują oraz usuwają wszelkie zanieczyszczenia na etapie mycia bez użycia wody. Dzięki użytej technologii miceli, płyny w prosty sposób oczyszczają skórę a składniki aktywne troszczą sie o podstawową pielęgnację. Unikalna formulacja nie pozostawia klejącego filmu na skórze i nie wymaga więc spłukiwania.
Bezzapachowe fizjologiczne żele oczyszczające oparte są w 99% na składnikach pochodzenia naturalnego. Nadrzednym celem produktów jest zapewnienie skuteczności, bezpieczeństwa i tolerancji dlatego w formulcjach nie zostały użyte mydła. Dzięki delikatnym bazom myjącym, żele łagodnie i skutecznie oczyszczają skórę twarzy, szyji i dekoltu z codziennych zanieczyszczeń i makijażu. Odpowiednio dobrane składniki aktywne do każdego rodzaju skóry pielegnują ją w zależności od jej potrzeb.
Synergistyczna siła płynów micelarnych i fizjologicznych żeli oczyszczających skutecznie troszczy się o podstawową pielęgnację już na etapie etapie mycia i demakijażu.
Produkty łączy innowacyjny kompleks SEPITONIC M3.0TM (INCI: Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate), który zwiększa metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki aktywne działają skuteczniej na skórę.
Wszystkie żele oczyszczające i płyny micelarne mają pojemność 300 ml lub 500 ml. Dzięki pompce można łatwo i precyzyjnie dozować produkt. Ciemny kolor butelek zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym, a dzięki specjalnym pompkom formuła nie ma kontaktu z metalem.
Płyny micelarne i żele oczyszczające zostały przebadane okulistycznie i dermatologicznie.
Posiadają neutralne pH.